SSS

Site kullanımı hakkında tüm soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Üyelik işlemleri için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.
Üyelik işlemlerinin tamamlanması için email adresinize aktivasyon kodu gelmelidir. Eğer aktivasyon kodu gelmediyse aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.
Kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra size bu uyarı mesajı geliyorsa, henüz herhangi bir okul ve sınıfa kaydınız yapılmamıştır. Gerekli kayıt işlemleri yapıldıktan sonra siteye girebilirsiniz. Konu ile ilgili açıklayıcı bilgiler email ya da cep telefonunuza gelecektir.
Size tanımlı bir sınıfa girmek gayet basit. Öncelikle kullanıcı adınızı ve şifrenizi girip giriş yapacaksınız. Daha sonra size tanımlı sınıflar içinden herhangi birini seçerek sanal okula giriş yapabilirsiniz.
Size tanımlı bir sınıfa girdikten sonra kendinize ait tüm bilgileri yeniden düzenleyebilirsiniz. Aşağıdaki video sizin işinize yarayacaktır.
Size tanımlı bir sınıfa girdikten sonra sanal okula giriş yapabilirsiniz. Burada size sunulan hizmetlerle ilgili aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.
Ders dinleyebilmek için mutlaka bir ders ve o derse ait içerik tanımlı olması gerekir. Ders İzle kısmıyla ilgili aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.
Size tanımlı dersi dinledikten sonra o derse ait sınav soruları hazırlayabilirsiniz. Böylece konuyu ne kadar öğrendiğinizi test edebilirsiniz. Soruları Hazırla kısmıyla ilgili aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.
>
Bir derse ait hazırladığınız soruları cevaplamak için Sınav Ol butonuna tıklamanız gerekir. Sınav olma kısmıyla ilgili aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.